Reklam
Reklam

Nihat Çiftçi: Karaköprü'de değişim kadınlarla olacak 

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü’de değişimin kadınlarla olacağını söyledi.

Nihat Çiftçi: Karaköprü'de değişim kadınlarla olacak 

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü’de değişimin kadınlarla olacağını söyledi.

14 Şubat 2024 - 16:31
Reklam

Ahlaklı Belediyecilik mottosuyla yola çıkan Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, saha çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’da tek olma özelliği taşıyan Kadın Seçim Ofisi açılışını yaptı. 

Kadın Seçim Ofisi açılışında konuşan Nihat Çiftçi şunları söyledi: “Yeniden Refah Partisi'nin de ahlaklı belediyecilik anlayışı içerisinde kadının yeni başkadır. Kadın bir anne, kadın bir yoldaş, kadın aslında aileni yükünü çeken, kadın erkekle beraber ona omuz veren, onun yükünü paylaşandır.  İşte şimdi Karaköprü tekrar sıkıntıda, Karaköprü değişim istiyor. Karaköprü iyi bir Belediye Başkanı seçmek istiyor. Dolayısıyla kadınlarımızla el birliği içerisinde çalışmak istiyorlar. Biz de onları önemsiyoruz ve bugün hayırlısıyla Karaköprü Kadın Seçim büromuzu açıyoruz. Onlarla beraber biz Karaköprü’ye misafir olacağız. Tüm kadınların seçim ofisimizde çalışmalarımıza davet ediyoruz. Karaköprü kadınları bir bütün, hangi aileye mensup olurlarsa olsunlar, hepimiz bu ilçede yaşıyoruz, dolayısıyla hepsi kıymetli ve değerli. O sebepten dolayı seçim çalışmalarına, propagandaya, büromuza davet ediyoruz. Her zaman söylüyorum, kadının yapamayacağı, kadın ayağa kalkarsa her yerde değişimi gerçekleştirir. Karaköprü’de değişim olacaksa kadınların eliyle olacak. Ben tekrar büromuza gelen, büroyu sahiplenen, bizimle bu yolda yürüyen tüm kadınlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız.”

Karaköprü’de kadınlara yönelik 4 proje var 
Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, seçilmesi halinde ilçede yapacağı projeleri açıklamıştı. Çiftçi’nin açıkladığı projeler içinde kadınlara yönelik dört tane proje var. Bu projeler; çalışan annelere kreş desteği verilmesi, ilçede kurulacak paketleme işletmelerinde kadınların istihdam edilmesi, bebeklere yönelik sağlık tarama testleri ve kadınların çalışma imkanı bulacağı seralar şeklindeydi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum